• قالیشویی دریا
    شستشو با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت

    متخصص در شستشوی فرش های ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مکانیزه و مخصوص
    صد درصد بدون مواد (با ضمانت کتبی)

خدمات فرش شویی در بهترین قالیشویی بابل و شمال

فرش شویی در کوتاهترین زمان و با عالیترین کیفیت در بهترین قالیشویی بابل

ما به عنوان بهترین قالیشویی بابل در قالیشویی دریا با طـراحی یک برنـامه بلند مـدت در صدد بوده و هسـتیم؛ تا با تقویت و آمـوزش کادری مجرب، باتجـربه و آموزش دیده و ایجاد شبکه‌ای گسـترده با پشتیبانی و خـدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مـهم خود در ارائـه خـدمات فرش شویی و قالیشویی، متعهدانه اقدام نماییم. لذا در جهت تحقق این اهداف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش‌ها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می‌باشد. در راستای نیل به اهداف بلند مدت قالیشویی دریا جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه‌اندازی و ایجاد یک واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویکردهای نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما در زمینه انواع خدمات فرش شویی باشیم. ما می‌کوشیم همچنان بهترین قالیشویی دریا باشیم.

پیدا کردن بهترین قالیشویی بابل یکی از دغدغه های ساکنین شهر بابل در هنگام شستشوی فرش می‌باشد. انتخاب بهترین قالیشویی بابل نیاز به داشتن مجموعه‌ای اطلاعات از سابقه، نوع سرویس دهی، مشاهده کیفیت خدمات و قیمت آن کارخانه قالیشویی است. قطعا بهترین قالیشویی بابل می‌بایست دارای سابقه درخشان و طولانی باشد. همچنین بهترین قالیشویی بابل با ارائه بهترین سرویس دهی و پایین ترین قیمت، خدمات باکیفیت را به مشتری ارائه دهد. بهترین قالیشویی بابل باید دارای  افراد با تجربه و تخصص های نوین ومدرن باشد که بتواند نیاز مشتریان را در مواقع خاص انجام دهد. بهترین قالیشویی بابل باید با مشتریان خود در ارتباط باشد و با استفاده از نظرات و بازخورد از طرف مردم کیفیت کار خود را ارتقا دهد.

فرش شویی دریا، بهترین قالیشویی بابل، دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان بابل ،با سابقه درخشان و طولانی در شستشوی انواع فرش و با استفاده از دستگاه های مدرن و آخرین روش‌های شستشو فرش ،کلیه خدمات قالیشویی  و فرش شویی را به شهروندان بابل و البرز ارائه می‌دهد.

تضمین کیفیت خدمات

فرش شویی دریا به عنوان بهترین قالیشویی بابل با کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه فرش شویی و سرویس‌های وابسته تضمین می‌نماید و از کیفیت فرش‌های مشتریان مراقبت می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی

بـرای سـاده شدن مراحـل درخـواست سـرویـس از فرش شویی دریا، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت‌دهی اینترنتی در سایت قالیشویی دریا، در این زمینه به شما کمک می‌کند.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی دریا شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

برخی از خدمات قالیشویی دریا

شستشوی فرش
شستشوی فرش

فرش شویی در قالیشویی دریا با بهره بردن از به‌روزترین تجهیزات موجود انجام می‌شود. این ویژگی کمک می‌کند تا فرش‌های مشتریان ما بدون هیچ‌گونه آسیبی، شستشو داده شده و در اختیار آنها قرار بگیرد. همچنین فرش شویی در قالیشویی دریا به کمک بهترین شوینده‌های خارجی انجام می‌شود. این ویژگی کمک می‌کند تا علاوه بر داشتن فرشی درخشان‌تر، تمیزتر و زیباتر، طول عمر فرش شما افزایش یابد.

لکه برداری
لکه برداری

یکی از خدمات ویژه فرش شویی دریا، لکه برداری از فرش است. لکه برداری روشی برای پاک کردن لکه‌هایی است که به دلایل گوناگون روی فرش شما ایجاد شده است. متاسفانه برخی لکه‌های جدی، با خدمات فرش شویی قابل پاک شدن نیست؛ و مواد خاص و روش‌هایی ویژه را برای شستشو طلب می‌کند. در این شرایط هنر لکه برداری به کمک فرش شما می‌آید؛ تا بتوانید باز هم از فرش خود مانند روز اول استفاده کنید.

رنگرزی
رنگرزی

رنگرزی نیز از جمله خدمات تخصصی قالیشویی دریااست. در مواردی فرش‌ها به دلایل گوناگون دچار رنگ پریدگی و از دست دادن رنگ بخش‌هایی از طرح خود می‌شوند. رنگرزی فرش در این شرایط کمک می‌کند فرش رنگ پریده، دوباره زیبایی و جذابیت قبلی خود را باز یابد. رنگرزی از جمله خدماتی است که نیازمند هنر، مهارت و تجربه بسیار است. ما در قالیشویی دریا با بهره گرفتن از هنرمندان رنگرز و با دقت بسیار بالا، فرش شما را ترمیم می‌کنیم.

مبل شویی
مبل شویی

شستشوی شخصی مبل در منزل و دفاتر اداری، کاری غیرممکن است. در واقع مبل شویی نیازمند دستگاه‌هایی خاص و استفاده از مواد شوینده ویژه‌ای است؛ تا بتوان بهترین نتیجه را از این کار به‌دست آورد. در این روش مبل‌ها با کمترین میزان رطوبت و به وسیله دستگاه‌های مکش و شامپوهای خارجی مخصوص شستشو داده می‌شود. مهم‌ترین ویژگی مبل شویی به کمک قالیشویی دریا، انجام این کار در محل شما و قابل استفاده شدن مبل شسته شده، ساعاتی پس از انجام کار است.

اصلاح و ترمیم فرش
اصلاح و ترمیم فرش

از جمله آسیب‌هایی که به صورت متداول فرش‌ها دچار ان می‌شوند، پارگی است. پارگی فرش به دلایل گوناگونی رخ می‌دهد؛ اما خوشبختانه این مشکل نیز قابل اصلاح است. به‌خصوص اگر فرش دستباف و ارزشمند شما دچار پارگی شده است؛ ترمیم آن به کمک روش‌های ویژه‌ای که در زمره خدمات رفوگری قرار می‌گیرد امکان پذیر است. ما در قالیشویی دریا، بهترین خدمات را با تضمین بهترین کیفیت، در این زمینه در اختیار مشتریان خود می‌گذاریم.

روفوگری
روفوگری

فرش‌ها به دلایل گوناگونی دچار آسیب می‌شوند. پوسیدگی بخشی از فرش، سوختگی، پارگی و... از جمله مهم‌ترین آسیب‌هایی است که به یک فرش ممکن است وارد شود. این مشکل به‌خصوص وقتی در مورد فرش‌های دستباف و گران‌بها رخ می‌دهد بسیار ناراحت‌کننده است. اما خوشبختانه نیاز به تعویض فرش‌های ارزشمند خود ندارید. رفوگری یکی از خدمات قالیشویی دریا است؛ که قادر است فرش آسیب دیده شما را به روش‌های گوناگون، مانند روز اول رفو و تعمیر کند.

آخرین مقالات